Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
AM Gnol 1.A třída dospělých:

Krajský přebor - 2008/2009

(), neděle 7. 9. 2008
SK Třebechovice - FC Olympia HK
1:7
(), neděle 7. 9. 2008
SK Třebechovice - Městský fotbalový klub Nové Město nad Metují
0:8
(), neděle 7. 9. 2008
SK Třebechovice - Fotbalový klub Jaroměř
0:8
(), sobota 13. 9. 2008
FC Hradec Králové, a.s. - SK Třebechovice
(), sobota 13. 9. 2008
Městský fotbalový klub Nové Město nad Metují - SK Třebechovice
8:0
(), sobota 13. 9. 2008
TJ Spartak Opočno - SK Třebechovice
3:0
(), sobota 20. 9. 2008
Fotbalový klub Jaroměř - SK Třebechovice
4:0
(), sobota 20. 9. 2008
FC Hradec Králové, a.s. - SK Třebechovice
(), sobota 20. 9. 2008
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš - SK Třebechovice
3:0
(), sobota 27. 9. 2008
Fotbalový klub Chlumec nad Cidlinou - SK Třebechovice
6:0
(), sobota 27. 9. 2008
FC Olympia HK - SK Třebechovice
4:0
(), sobota 27. 9. 2008
FC Hradec Králové, a.s. - SK Třebechovice
(), neděle 5. 10. 2008
SK Třebechovice - Fotbalový klub Chlumec nad Cidlinou
0:8
(), neděle 5. 10. 2008
SK Třebechovice - Městský fotbalový klub Nové Město nad Metují
0:3
(), neděle 5. 10. 2008
SK Třebechovice - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš
4:0
(), sobota 11. 10. 2008
Fotbalový klub Jaroměř - SK Třebechovice
6:0
(), sobota 11. 10. 2008
TJ Spartak Opočno - SK Třebechovice
2:1
(), sobota 11. 10. 2008
Fotbalový klub Chlumec nad Cidlinou - SK Třebechovice
8:0
(), sobota 18. 10. 2008
TJ Spartak Opočno - SK Třebechovice
3:1
(), sobota 18. 10. 2008
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš - SK Třebechovice
1:0
(), sobota 18. 10. 2008
FC Olympia HK - SK Třebechovice
2:0
(), neděle 19. 4. 2009
TJ Spartak Opočno - SK Třebechovice
4:1
(), neděle 19. 4. 2009
Regionální sportovní centrum mládeže Rozkoš - SK Třebechovice
2:1
(), neděle 19. 4. 2009
Městský fotbalový klub Nové Město nad Metují - SK Třebechovice
6:0
(), sobota 25. 4. 2009
Tělovýchovná jednota Červený Kostelec - SK Třebechovice
1:3
(), sobota 25. 4. 2009
Městský fotbalový klub Nové Město nad Metují - SK Třebechovice
6:1
(), sobota 25. 4. 2009
Sportovní klub Solnice - SK Třebechovice
3:0
(), neděle 3. 5. 2009
SK Třebechovice - TJ Spartak Opočno
2:4
(), neděle 3. 5. 2009
SK Třebechovice - FC Spartak Rychnov n. Kněžnou
1:2
(), neděle 3. 5. 2009
SK Třebechovice - Sportovní klub Solnice
0:3
(), sobota 9. 5. 2009
Regionální sportovní centrum mládeže Rozkoš - SK Třebechovice
7:0
(), sobota 9. 5. 2009
Sportovní klub Solnice - SK Třebechovice
2:0
(), sobota 9. 5. 2009
Fotbalový klub AFK Hronov - SK Třebechovice
4:0
(), neděle 17. 5. 2009
FC Spartak Rychnov n. Kněžnou - SK Třebechovice
3:0
(), neděle 17. 5. 2009
Fotbalový klub AFK Hronov - SK Třebechovice
2:0
(), neděle 17. 5. 2009
Městský fotbalový klub Nové Město nad Metují - SK Třebechovice
9:0
(), neděle 24. 5. 2009
Fotbalový klub AFK Hronov - SK Třebechovice
3:0
(), neděle 24. 5. 2009
TJ Spartak Opočno - SK Třebechovice
5:1
(), neděle 24. 5. 2009
Tělovýchovná jednota Červený Kostelec - SK Třebechovice
0:2
(), sobota 30. 5. 2009
Tělovýchovná jednota Červený Kostelec - SK Třebechovice
1:3
(), sobota 30. 5. 2009
FC Spartak Rychnov n. Kněžnou - SK Třebechovice
1:0
(), sobota 30. 5. 2009
Regionální sportovní centrum mládeže Rozkoš - SK Třebechovice
3:0