Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
AM Gnol 1.A třída dospělých:

AM Gnol 1.A třída dospělých - 2020/2021

(Přátelské utkání), sobota 18. 7. 2020
SK Třebechovice p. O. - Fotbalový klub Chlumec nad Cidlinou B
9:4
(Přátelské utkání), středa 22. 7. 2020
SK Třebechovice p. O. - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš B
0:4
(Přátelské utkání), středa 29. 7. 2020
SK Třebechovice p. O. - FC Spartak Rychnov n. Kněžnou
1:8
(Pohár Hejtmana - Předkolo), sobota 1. 8. 2020
TJ Baník Vamberk - SK Třebechovice p. O.
1:5
(Přátelské utkání), neděle 9. 8. 2020
SK Třebechovice p. O. - TJ Sokol Roudnice
0:6
(15. kolo), neděle 16. 8. 2020
SK Třebechovice p. O. - FK Náchod s.r.o. B
0:2
(Pohár Hejtmana - 1. kolo), středa 19. 8. 2020
SK Třebechovice p. O. - RMSK Cidlina Nový Bydžov
(1. kolo), sobota 22. 8. 2020
Městský fotbalový klub Nové Město nad Metují - SK Třebechovice p. O.
2:0
(2. kolo), sobota 29. 8. 2020
Tělovýchovná jednota Lokomotiva Hradec Králové - SK Třebechovice p. O.
7:0
(3. kolo), sobota 5. 9. 2020
SK Třebechovice p. O. - SK Bystřian Kunčice
1:5
(4. kolo), sobota 12. 9. 2020
Tělovýchovná jednota Sokol Nepolisy - SK Třebechovice p. O.
4:1
(5. kolo), sobota 19. 9. 2020
SK Třebechovice p. O. - Sportovní klub Týniště nad Orlicí
16:00
(6. kolo), neděle 27. 9. 2020
MFK Trutnov B - SK Třebechovice p. O.
15:30
(7. kolo), sobota 3. 10. 2020
SK Třebechovice p. O. - Fotbalový klub Jaroměř
15:00
(8. kolo), sobota 10. 10. 2020
Tělovýchovná jednota Velké Poříčí - SK Třebechovice p. O.
15:00
(9. kolo), sobota 17. 10. 2020
SK Třebechovice p. O. - TJ Sokol Roudnice
14:30
(10. kolo), neděle 25. 10. 2020
Sportovní klub Solnice - SK Třebechovice p. O.
14:30
(11. kolo), sobota 31. 10. 2020
SK Třebechovice p. O. - Tělovýchovná jednota Slovan Broumov
14:00
(12. kolo), sobota 7. 11. 2020
Sportovní klub Sobotka - SK Třebechovice p. O.
14:00
(13. kolo), sobota 14. 11. 2020
SK Třebechovice p. O. - TJ Lázně Bělohrad
13:30
(14. kolo), neděle 22. 11. 2020
SK Česká skalice - SK Třebechovice p. O.
13:00