Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
AM Gnol 1.A třída dospělých:
9. 9. 2020 - Mládež
Dětský sportovní den
27. 9. 2020 - 15:30 (6. kolo)
MFK Trutnov B
SK Třebechovice p. O.
15:30
3. 10. 2020 - 15:00 (7. kolo)
SK Třebechovice p. O.
Fotbalový klub Jaroměř
15:00
26. 9. 2020 - 15:30 (6. kolo)
FC Vrchlabí
SK Třebechovice p. O.
15:30
3. 10. 2020 - 12:30 (7. kolo)
SK Třebechovice p. O.
Sportovní klub Týniště nad Orlicí
12:30
26. 9. 2020 - 10:30 (6. kolo)
Kostelec/Častolovice
SK Třebechovice p. O.
10:30
10. 10. 2020 - 15:00 (8. kolo)
SK Třebechovice p. O.
Tělovýchovná jednota Lokomotiva Borohrádek
15:00
20. 9. 2020 - 11:00 (4. kolo - Solnice)
Sportovní klub Solnice
SK Třebechovice p. O.
14
0
4. 10. 2020 - 09:00 (5. kolo - Rychnov)
FC Spartak Rychnov n. Kněžnou
SK Třebechovice p. O.
09:00
4. 10. 2020 - 10:00 (5. kolo - Rychnov)
SK Třebechovice p. O.
TJ Baník Vamberk
10:00
20. 9. 2020 - 09:30 (4. kolo - Třebechovice)
SK Třebechovice p. O.
FK Vysoká nad Labem
13
9
20. 9. 2020 - 11:30 (4. kolo - Třebechovice)
SK Třebechovice p. O.
FC Hradec Králové, a.s.
7
28
4. 10. 2020 - 09:30 (5. kolo - Třebechovice)
SK Třebechovice p. O.
FC Hradec Králové, a.s.
09:30
4. 10. 2020 - 11:30 (5. kolo - Třebechovice)
SK Třebechovice p. O.
Kostelec/Častolovice
11:30
19. 9. 2020 - 10:00 (3. kolo - Roudnice)
Kratonohy/Roudnice
SK Třebechovice p. O.
4
12
19. 9. 2020 - 10:45 (3. kolo - Roudnice)
Kunčice/Olympia HK
SK Třebechovice p. O.
8
8
3. 10. 2020 - 10:00 (5. kolo - Černilov)
SK Třebechovice p. O.
Fotbalový klub Chlumec nad Cidlinou B
10:00
3. 10. 2020 - 10:45 (5. kolo - Černilov)
SK Třebechovice p. O.
Tělovýchovná jednota Sokol Nepolisy
10:45
# Tým Z V P Skore Body
1. Týniště nad Orlicí 6 6 0 19:2 18
2. Sokol Roudnice 6 5 1 25:6 15
3. Jaroměř 5 5 0 16:3 15
4. Solnice 6 4 2 18:8 13
5. Kunčice 6 4 2 17:9 12
6. Trutnov B 6 5 1 9:6 12
7. Nepolisy 5 4 2 16:9 11
8. Česká Skalice 5 3 2 18:6 10
9. Náchod B 6 3 3 7:15 9
10. Lokomotiva Hradec Králové 5 3 2 15:9 8
11. Sobotka 6 1 5 13:19 4
12. Nové Město nad Metují 6 1 5 7:19 4
13. Lázně Bělohrad 6 1 5 7:15 3
14. Velké Poříčí 6 1 5 7:30 3
15. Slovan Broumov 5 0 5 3:20 1
16. SK Třebechovice 6 0 6 2:23 0
25. 8. 2020 - 18:12
Dorost
Tréninky:
Úterý 18-19.30 hod.
Středa 18-19.30 hod.
Pátek 18-19.30 hod.
29. 6. 2020 - 20:16
Dorost
První trénink nové sezony dorostu(2002-2005) bude 21.7.2020 od 18 hodin.
3. 6. 2020 - 15:21
Brigáda
13.6.2020 se od 8 hodin koná poslední jarní brigáda na fotbalovém stadionu v Boře.