Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
AM Gnol 1.A třída dospělých:

Okresní přebor - 2003/2004

(), sobota 6. 9. 2003
SK Třebechovice p. O. - Fotbalový klub Chlumec nad Cidlinou
4:0
(), sobota 6. 9. 2003
SK Třebechovice p. O. - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš
7:0
(), sobota 6. 9. 2003
SK Třebechovice p. O. - FC Hradec Králové, a.s. B
1:0
(), neděle 14. 9. 2003
TJ Sokol Malšovice - SK Třebechovice p. O.
0:1
(), neděle 14. 9. 2003
Fotbalový club Slavia Hradec Králové B - SK Třebechovice p. O.
0:0
(), neděle 14. 9. 2003
Fotbalový klub Chlumec nad Cidlinou - SK Třebechovice p. O.
1:5
(), neděle 21. 9. 2003
FC Olympia HK B - SK Třebechovice p. O.
0:4
(), neděle 21. 9. 2003
Fotbalový klub Chlumec nad Cidlinou - SK Třebechovice p. O.
1:1
(), neděle 21. 9. 2003
FK Černilov - SK Třebechovice p. O.
0:6
(), sobota 27. 9. 2003
TJ Sokol Roudnice - SK Třebechovice p. O.
0:8
(), sobota 27. 9. 2003
FK Černilov - SK Třebechovice p. O.
0:4
(), sobota 27. 9. 2003
Tělovýchovná jednota Slavoj Předměřice nad Labem - SK Třebechovice p. O.
0:4
(), neděle 5. 10. 2003
Tělovýchovná jednota Slavoj Předměřice nad Labem - SK Třebechovice p. O.
0:3
(), neděle 5. 10. 2003
Fotbalový klub Chlumec nad Cidlinou - SK Třebechovice p. O.
1:4
(), neděle 5. 10. 2003
- SK Třebechovice p. O.
4:0
(), sobota 10. 4. 2004
FC Olympia HK B - SK Třebechovice p. O.
0:0
(), sobota 10. 4. 2004
FC Hradec Králové, a.s. B - SK Třebechovice p. O.
0:1
(), sobota 10. 4. 2004
FK Černilov - SK Třebechovice p. O.
0:3
(), neděle 18. 4. 2004
Fotbalový club Slavia Hradec Králové - SK Třebechovice p. O.
0:4
(), neděle 18. 4. 2004
- SK Třebechovice p. O.
2:1
(), neděle 18. 4. 2004
TJ Sokol Roudnice - SK Třebechovice p. O.
(), sobota 24. 4. 2004
TJ Sokol Malšovice - SK Třebechovice p. O.
0:1
(), sobota 24. 4. 2004
- SK Třebechovice p. O.
5:0
(), sobota 1. 5. 2004
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš - SK Třebechovice p. O.
1:4
(), sobota 1. 5. 2004
Fotbalový club Slavia Hradec Králové - SK Třebechovice p. O.
0:4
(), sobota 1. 5. 2004
FK Černilov - SK Třebechovice p. O.
0:3
(), sobota 8. 5. 2004
SK Třebechovice p. O. - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš
5:0
(), sobota 8. 5. 2004
SK Třebechovice p. O. - FC Olympia HK B
3:1
(), sobota 8. 5. 2004
SK Třebechovice p. O. - TJ Sokol Roudnice
(), neděle 23. 5. 2004
Fotbalový club Slavia Hradec Králové B - SK Třebechovice p. O.
0:3
(), neděle 23. 5. 2004
FC Hradec Králové, a.s. B - SK Třebechovice p. O.
1:1
(), neděle 23. 5. 2004
Fotbalový klub Chlumec nad Cidlinou - SK Třebechovice p. O.
0:1
(), sobota 29. 5. 2004
Fotbalový club Slavia Hradec Králové B - SK Třebechovice p. O.
1:3
(), sobota 29. 5. 2004
Fotbalový klub Chlumec nad Cidlinou - SK Třebechovice p. O.
0:2
(), neděle 6. 6. 2004
FC Hradec Králové, a.s. B - SK Třebechovice p. O.
0:3
(), neděle 6. 6. 2004
Fotbalový club Slavia Hradec Králové B - SK Třebechovice p. O.
0:2
(), neděle 6. 6. 2004
Fotbalový klub Chlumec nad Cidlinou - SK Třebechovice p. O.
0:4
(), středa 9. 6. 2004
FC Hradec Králové, a.s. B - SK Třebechovice p. O.
1:1
(), sobota 12. 6. 2004
SK Třebechovice p. O. - FC Hradec Králové, a.s. B
1:5
(), sobota 12. 6. 2004
SK Třebechovice p. O. - Fotbalový klub Chlumec nad Cidlinou
3:1
(), sobota 12. 6. 2004
SK Třebechovice p. O. - Fotbalový club Slavia Hradec Králové B
3:0