Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
AM Gnol 1.A třída dospělých:

Mekkagroup KP mladších žáků U 13 - skupina A - 2021/2022

(1. kolo - Malšova Lhota), neděle 29. 8. 2021
Tělovýchovná jednota Sokol Malšova Lhota - SK Třebechovice p. O.
6:0
(1. kolo - Malšova Lhota), neděle 29. 8. 2021
TJ Slavoj Předměřice/TJ Sokol Hořiněves - SK Třebechovice p. O.
4:2
(2. kolo - Třebechovice), neděle 5. 9. 2021
SK Třebechovice p. O. - FK Vysoká nad Labem
0:4
(2. kolo - Třebechovice), neděle 5. 9. 2021
SK Třebechovice p. O. - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš
2:1
(2. kolo - Třebechovice), neděle 5. 9. 2021
SK Třebechovice p. O. - TJ Slavoj Předměřice/TJ Sokol Hořiněves
3:1
(3. kolo - Třebechovice), neděle 12. 9. 2021
SK Třebechovice p. O. - Tělovýchovná jednota Sokol Malšova Lhota
0:3
(3. kolo - Třebechovice), neděle 12. 9. 2021
SK Třebechovice p. O. - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš
7:0
(3. kolo - Třebechovice), neděle 12. 9. 2021
SK Třebechovice p. O. - Kostelec/Častolovice
0:4
(4. kolo - Třebechovice), sobota 18. 9. 2021
SK Třebechovice p. O. - Sportovní klub Týniště nad Orlicí
0:4
(4. kolo - Třebechovice), sobota 18. 9. 2021
SK Třebechovice p. O. - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš
3:0
(5. kolo - Častolovice), sobota 25. 9. 2021
Sportovní klub Týniště nad Orlicí - SK Třebechovice p. O.
(5. kolo - Častolovice), sobota 25. 9. 2021
Kostelec/Častolovice - SK Třebechovice p. O.
7:0
(5. kolo - Častolovice), sobota 25. 9. 2021
TJ Slavoj Předměřice/TJ Sokol Hořiněves - SK Třebechovice p. O.
3:0
(7. kolo - Častolovice), sobota 9. 10. 2021
Kostelec/Častolovice - SK Třebechovice p. O.
6:0
(7. kolo - Častolovice), sobota 9. 10. 2021
FK Vysoká nad Labem - SK Třebechovice p. O.
(8. kolo - Třebechovice), neděle 17. 10. 2021
SK Třebechovice p. O. - FK Vysoká nad Labem
0:1
(8. kolo - Třebechovice), neděle 17. 10. 2021
SK Třebechovice p. O. - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš
3:2
(8. kolo - Třebechovice), neděle 17. 10. 2021
SK Třebechovice p. O. - TJ Slavoj Předměřice/TJ Sokol Hořiněves
1:0
(9. kolo - Týniště (Olšina)), sobota 23. 10. 2021
Sportovní klub Týniště nad Orlicí - SK Třebechovice p. O.
1:1
(9. kolo - Týniště (Olšina)), sobota 23. 10. 2021
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš - SK Třebechovice p. O.
6:1
(10. kolo - Vysoká), sobota 30. 10. 2021
FK Vysoká nad Labem - SK Třebechovice p. O.
2:1
(10. kolo - Vysoká), sobota 30. 10. 2021
Sportovní klub Týniště nad Orlicí - SK Třebechovice p. O.
5:0
(10. kolo - Vysoká), sobota 30. 10. 2021
Tělovýchovná jednota Sokol Malšova Lhota - SK Třebechovice p. O.
1:0
(6. kolo - Třebechovice), sobota 6. 11. 2021
SK Třebechovice p. O. - Tělovýchovná jednota Sokol Malšova Lhota
0:1
(6. kolo - Třebechovice), sobota 6. 11. 2021
SK Třebechovice p. O. - FK Vysoká nad Labem
1:2
(6. kolo - Třebechovice), sobota 6. 11. 2021
SK Třebechovice p. O. - Sportovní klub Týniště nad Orlicí
0:1
(1. kolo - Třebeš), neděle 3. 4. 2022
Tělovýchovná jednota Sokol Malšova Lhota - SK Třebechovice p. O.
1:0
(1. kolo - Třebeš), neděle 3. 4. 2022
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš B - SK Třebechovice p. O.
8:1
(1. kolo - Třebeš), neděle 3. 4. 2022
Sportovní klub Týniště nad Orlicí - SK Třebechovice p. O.
1:1
(2. kolo - Chudonice), sobota 9. 4. 2022
Regionální mládežnický Sportovní klub "Cidlina" - SK Třebechovice p. O.
7:0
(2. kolo - Chudonice), sobota 9. 4. 2022
TJ Slavoj Předměřice/TJ Sokol Hořiněves - SK Třebechovice p. O.
2:0
(2. kolo - Chudonice), sobota 9. 4. 2022
SK Třebechovice p. O. - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš B
1:8
(3. kolo - Třebechovice), sobota 16. 4. 2022
SK Třebechovice p. O. - Sportovní klub Týniště nad Orlicí
09:00
(3. kolo - Třebechovice), sobota 16. 4. 2022
SK Třebechovice p. O. - TJ Slavoj Předměřice/TJ Sokol Hořiněves
10:00
(3. kolo - Třebechovice), sobota 16. 4. 2022
SK Třebechovice p. O. - Tělovýchovná jednota Jiskra Hořice
11:00
Další sezóny
15. 3. 2022 - 17:36
Pojď hrát fotbal
Pokud máš zájem hrát fotbal,zavolej na tel. číslo 736651595 Miroslav Pavelka
9. 3. 2022 - 15:54
Změna místa mistrovského utkání
Mistrovské utkání A-týmu
12.3.2022 UMT Slavia 14.00 hod. proti Trutnovu B

Mistrovské utkání dorostu
13.3.2022 UMT Slavia 10.00 hod. proti FC Nový HK
5. 5. 2021 - 16:15
Ukončení mistrovské sezony
4. 5. 2021 VV FAČR ukončil soutěžní ročník 2020/21 Na základě harmonogramu rozvolňování ze strany státních institucí, byl VV FAČR na svém úterním zasedání dne 4. 5. 2020 nucen schválit ukončení nedohraného soutěžního ročníku 2020/21.
19. 10. 2021 - Klub

Metodická videa

24. 7. 2021 - A tým

Áčko slaví postup v poháru

5. 7. 2021 - Klub

Kapitán se loučí

21. 5. 2021 - Klub

Pohár AGRO CS rozlosován