Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
AM Gnol 1.A třída dospělých:

GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina D - 2020/2021

(1. kolo - Vamberk), sobota 29. 8. 2020
Sportovní klub Týniště nad Orlicí - SK Třebechovice p. O.
8:2
(1. kolo - Vamberk), sobota 29. 8. 2020
TJ Baník Vamberk - SK Třebechovice p. O.
2:3
(1. kolo - Vamberk), sobota 29. 8. 2020
Tělovýchovná jednota Sokol Malšova Lhota - SK Třebechovice p. O.
9:0
(2. kolo - Solnice), neděle 6. 9. 2020
SK Třebechovice p. O. - Kostelec/Častolovice
1:7
(2. kolo - Solnice), neděle 6. 9. 2020
Sportovní klub Solnice - SK Třebechovice p. O.
(2. kolo - Solnice), neděle 6. 9. 2020
SK Třebechovice p. O. - TJ Baník Vamberk
2:1
(3. kolo - Třebechovice), neděle 13. 9. 2020
SK Třebechovice p. O. - Tělovýchovná jednota Sokol Malšova Lhota
3:0
(3. kolo - Třebechovice), neděle 13. 9. 2020
SK Třebechovice p. O. - Sportovní klub Solnice
(3. kolo - Třebechovice), neděle 13. 9. 2020
SK Třebechovice p. O. - FC Spartak Rychnov n. Kněžnou
2:2
(4. kolo - Solnice), neděle 20. 9. 2020
Sportovní klub Týniště nad Orlicí - SK Třebechovice p. O.
6:2
(4. kolo - Solnice), neděle 20. 9. 2020
Sportovní klub Solnice - SK Třebechovice p. O.
(5. kolo - Rychnov), neděle 4. 10. 2020
FC Spartak Rychnov n. Kněžnou - SK Třebechovice p. O.
6:1
(5. kolo - Rychnov), neděle 4. 10. 2020
SK Třebechovice p. O. - TJ Baník Vamberk
1:0
(6. kolo - Malšova Lhota), neděle 11. 10. 2020
Tělovýchovná jednota Sokol Malšova Lhota - SK Třebechovice p. O.
3:2
(6. kolo - Malšova Lhota), neděle 11. 10. 2020
SK Třebechovice p. O. - Kostelec/Častolovice
1:2
(7. kolo - Týniště), sobota 17. 10. 2020
FC Spartak Rychnov n. Kněžnou - SK Třebechovice p. O.
09:00
(7. kolo - Týniště), sobota 17. 10. 2020
Sportovní klub Týniště nad Orlicí - SK Třebechovice p. O.
10:00
(7. kolo - Týniště), sobota 17. 10. 2020
Kostelec/Častolovice - SK Třebechovice p. O.
11:00
(8. kolo - Vamberk), neděle 25. 10. 2020
SK Třebechovice p. O. - Kostelec/Častolovice
09:00
(8. kolo - Vamberk), neděle 25. 10. 2020
Sportovní klub Solnice - SK Třebechovice p. O.
10:00
(8. kolo - Vamberk), neděle 25. 10. 2020
TJ Baník Vamberk - SK Třebechovice p. O.
11:00
(9. kolo - Solnice), sobota 31. 10. 2020
Sportovní klub Solnice - SK Třebechovice p. O.
09:00
(9. kolo - Solnice), sobota 31. 10. 2020
Sportovní klub Týniště nad Orlicí - SK Třebechovice p. O.
10:00
(10. kolo - Třebechovice), neděle 8. 11. 2020
SK Třebechovice p. O. - Tělovýchovná jednota Sokol Malšova Lhota
09:30
(10. kolo - Třebechovice), neděle 8. 11. 2020
SK Třebechovice p. O. - Kostelec/Častolovice
11:30