Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika

3:2

(1:1 )

Statistiky zápasu

Branky:
26. minuta - 1:0 - Sehnal Zdeněk
55. minuta - 2:1 - Dědeček Dominik
69. minuta - 3:1 - Ihor Kokhanskyi
Žluté karty:
35. minuta - Jánský Kryštof
60. minuta - Šedivý David
75. minuta - Želízko Jan
77. minuta - Dědeček Dominik
93. minuta - Kokhanskyi Ihor

Sestavy

SK Třebechovice

Cejnar Václav - Želízko Jan, Kotal Václav, Bíl Martin (C) - Jánský Kryštof, Věříš Michal, Šedivý David, Horák Daniel - Dědeček Dominik (78.Šedina Marek) - Kokhanskyi Ihor, Sehnal Zdeněk
Střídající: Hladílek Daniel, Šedina Marek, Ježek Filip, Karásek Vojta, Olashyn Mykhailo

Karel Bíl, vedoucí mužstva (domácí):

Dnes velice těžký soupeř, Kunčice hodně běhaly a i důrazu měly nadbytek. Také již v desáté min. jsme mohli prohrávat klidně 4:0, a to ještě v první minutě golman Cejnar chytil penaltu. Ale do vedení jsme šli my, po rohu Sehnal hlavou 1:0. Hosté vyrovnali ve 42 min. po individuální akci hráče Česáka 1:1. Ve druhé půli jsme zvýšili na 2:1, po centru Horáka hlavou zavěsil Dědeček. Na 3:1 skóroval opět hlavou obloučkem do šibenice Kochanskyi. Hosté snížili na 3:2 opět Česákem.