86. Jánský

Sestavy

SK Třebechovice

Kvapil-Karásek, Slezák, Petřík D., Petera(46.Kindl)-Šedina, Horák, Ježek, Boukal (46.Jánský)- Havránek (46.Moravec), Petřík M.

V dohrávaném utkání jsme přivítali soupeře Hořiněves/Předměřice. Vedení jsme se ujali již ve druhé minutě po krásné akci, kdy Mára z levé strany nacentroval na hlavu Míry. Druhá branka padla po Danově rohu, kam si naběhl Vojta a nedal brankáři žádnou šanci. Na 3:0 zvýšil Bouky, ale potom jsme po obrovských hrubkách soupeři darovali dvě branky a tak skončil poločas.

Do druhého poločasu jsme šli s cílem vyvarovat se chyb a přidat branky, což se nakonec povedlo. Po Mírově přihrávce zvýšil Mára a stále jsme převážně hráli na soupeřově polovině o po jedné z akcí přecházel Fífa přes hráče hostů, ale byl faulován zezadu a byla pencka. K té se postavil Vojta a nadvakrát dopravil míč do sítě. Závěrečnou branku daroval Kikinovi jinak výborně chytající brankář soupeře. Hosté se snažili, ale na naše borce to dnes nestačilo a zaslouženě vysoko zvítězili.