Č.K. Joška

Sestavy

SK Třebechovice

Baxter-Petera,Nentvich,Joška,Kindl(46.Šolc)-Horák(76.Škoda),Ježek,Karásek,Boukal(62.Havlíček)-Krištof,Štorek.

Dnes to byla opravdová bitva a na to doplatil fotbal. Do vedení jsme se dostali po chytré střele Filipa N. z trestného kopu přímo na bránu 1:0.

Druhý poločas začal naším trestným kopem,kdy Filip N. našel Vojtu a ten s přehledem hlavou zvýšil na 2:0. v 62. minutě po hrubém faulu na našeho hráče se odstartovala velká strkanice,ze které padly dvě červené karty po jedné na každé straně. To byla velká kaňka na jinak disciplinovaném výkonu našeho týmu,proti hodně nedisciplinovanému soupeři. Dvacet minut před koncem po krásné nahrávce Filipa N. zvýšil na 3:0 Fífa a výsledek vypadal velice pěkně,jenomže v 79.min. po nezajištění stopera v souboji šel hostující kapitán sám na bránu a snížil na konečných 3:1.

Vítězství těší,ale mrzí nás ztráty v podobě červené karty a zranění hráčů!!!