Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika

4:0

(1:0 )

Statistiky zápasu

Branky:
33. minuta - 1:0 - Sehnal Zdeněk
69. minuta - 2:0 - Šedivý David (PK)
71. minuta - 3:0 - Bíl Martin
90. minuta - 4:0 - Hladílek Daniel
Žluté karty:
55. minuta - Petřík Dominik
75. minuta - Šedivý David

Sestavy

SK Třebechovice

Cejnar Václav - Věříš Michal, Sehnal Zdeněk, Želízko Jan (81.Bíl Radek) - Ježek Filip (85.Hladílek Daniel), Petřík Dominik, Šedivý David (78.Šedina Marek), Krejcar Jan - Kokhanskyi Ihor, Bíl Martin (C), Dědeček Dominik
Střídající: Kotal Václav, Bíl Radek, Kvapil Michal, Hladílek Daniel, Šedina Marek

Karel Bíl, vedoucí mužstva (domácí):

Začátek utkání nás zastihl nepřipravené a do 25 min. byli lepší hosté. Poté jsme zpřesnili přihrávky a výsledkem byl první gól ve 30 min., centr do vápna prodloužil hlavou Zdeněk Sehnal 1:0. Ve druhé půli jsme po jedné z akcí kopali penaltu, kterou s přehledem proměnil David Šedivý 2:0. Za dvě minuty nato Ihor Kochanskyi ideálně uvolnil Martina Bíla a ten si již s brankářem věděl rady 3:0. v 90 min. unikl Daniel Hladílek po pravé straně a po zpětné kličce zavěsil přes celou bránu 4:0.