SK Třebechovice
Špicar-Karásek,Nentvich,Boukal-Ježek,Horák,Jánský,Havlíček-Krištof,Kopecký.
Havránek,Bado,Joška.

Utkání se hrálo na přání trenéra Vamberka na 3 x 30 minut.

Soupeř z Vamberka začal lépe a po Adamově hrubce šel do vedení. Tak skončila první třetina.

Ve druhé byla hra vyrovnaná,jenže po Finžiho faulu kopal soupeř penaltu a bylo 2:0. Penalta se kopala i na druhé straně,ale Dan nedal.Po druhé třetině jsme prohrávali 2:0 a bylo jasné,že ve třetí části budou muset kluci přidat,aby s výsledkem něco udělali.

Třetí část již byla zcela v naší režii a snížení přišlo z penalty,když se nemýlil Vojta. V době,kdy se soupeř ojediněle ocitl u naší branky Bouky chybnou přihrávkou vybídl k navýšení výsledku 3:1. Náš tlak pokračoval,soupeř měl mnoho hráčů s křečemi a v podstatě nemohli pokračovat ve hře.Snížení přišlo po Kykynově přiťuknutí Danovi a z velkého vápna se nemýlil.

Soupeře jsme přestříleli,ale chybí nám klid a přesnost v zakončení.