Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika

1:2

(0:2 )

Statistiky zápasu

Branky:
58. minuta - 1:2 M. Petřík(Šedina)

Sestavy

SK Třebechovice

Špicar Adam - Nentvich Filip,Slezák Patrik,Petřík Dominik,Petera Filip,Boukal Filip,Horák Daniel.Ježek Filip,Jánský Kryštof,Moravec Šimon,Petřík Miroslav.
Střídající: Štorek Jindřich, Myšík Lukáš, Junek David, Kindl Lukáš, Šedina Marek

V prvním pohárovém utkání jsme narazili na tým Roudnice/Kunčice a byl to právě soupeř,který první poločas diktoval tempo hry a zaslouženě do přestávky vedl 0:2. Do druhého poločasu po důrazné domluvě v kabině a řadou změn v sestavě se hra otočila a naopak jsme to byli my,kdo měl více ze hry a po krásné akci,kdy Marek dostal milimetrový pas do běhu a přesným centrem našel Míru,který hlavou snížil na 1:2.Protože jsme další šance neproměnili,body do skupiny si odváží soupeř.Za druhou polovinu utkání patří pochvala za výkon.