Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
AM Gnol 1.A třída dospělých:
19. 11. 2022 - 14:00 (Mistrovské utkání 7.kolo)
SK Třebechovice p. O.
Sportovní klub Jičín
1
2
4. 3. 2023 - 14:00 (15. kolo)
SK Třebechovice p. O.
Sportovní klub Týniště nad Orlicí
14:00
11. 3. 2023 - 14:00 (16. kolo)
Sportovní klub Jičín
SK Třebechovice p. O.
14:00
29. 10. 2022 - 14:00 (9. kolo - Rychnov)
Kostelec/Častolovice
SK Třebechovice p. O.
8
1
29. 10. 2022 - 15:00 (9. kolo - Rychnov)
FC Spartak Rychnov n. Kněžnou
SK Třebechovice p. O.
8
1
6. 11. 2022 - 13:00 (10. kolo - Týniště (atletický stadion))
Sportovní klub Týniště nad Orlicí
SK Třebechovice p. O.
3
3
6. 11. 2022 - 14:00 (10. kolo - Týniště (atletický stadion))
SK Třebechovice p. O.
FC Spartak Rychnov n. Kněžnou
0
5
22. 10. 2022 - 10:00 (8. kolo - Třebechovice)
SK Třebechovice p. O.
FK Nechanice
6
7
22. 10. 2022 - 10:45 (8. kolo - Třebechovice)
SK Třebechovice p. O.
Tělovýchovná jednota Sokol Dohalice
9
2
# Tým Z V P Skore Body
1. TJ Sokol Železnice 15 11 4 52:18 34
2. SK Česká skalice 15 11 4 46:19 33
3. SK Lázně Bělohrad 15 11 4 44:21 32
4. SK Roudnice 15 10 5 38:32 29
5. SK Miletín 15 10 5 29:34 27
6. SK Třebechovice pod Orebem 15 8 7 25:29 25
7. SK Bystřian Kunčice 15 8 7 44:40 23
8. FC Nový Hradec Králové 15 7 8 45:37 22
9. TJ Sokol Stěžery 15 7 8 33:27 22
10. TJ Slovan Broumov 15 8 7 26:31 22
11. MFK Trutnov B 15 6 9 29:31 19
12. TJ Sokol Třebeš B 15 5 10 25:30 17
13. MFK Nové Město nad Metují 15 5 10 33:40 16
14. SK Sobotka 15 5 10 30:50 15
15. TJ Lokomotiva Hradec Králové 15 4 11 22:54 13
16. FK Náchod B 15 4 11 22:50 11
10. 9. 2022 - 09:47
Brigáda
28.9.2022 se koná na fotbalovém hřišti brigáda. Bude se natírat pletivo za brankou.
15. 3. 2022 - 17:36
Pojď hrát fotbal
Pokud máš zájem hrát fotbal,zavolej na tel. číslo 736651595 Miroslav Pavelka
9. 3. 2022 - 15:54
Změna místa mistrovského utkání
Mistrovské utkání A-týmu
12.3.2022 UMT Slavia 14.00 hod. proti Trutnovu B

Mistrovské utkání dorostu
13.3.2022 UMT Slavia 10.00 hod. proti FC Nový HK