Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
AM Gnol 1.A třída dospělých:
31. 10. 2020 - 14:00 (11. kolo)
SK Třebechovice p. O.
Tělovýchovná jednota Slovan Broumov
14:00
7. 11. 2020 - 14:00 (12. kolo)
Sportovní klub Sobotka
SK Třebechovice p. O.
14:00
31. 10. 2020 - 11:30 (11. kolo)
SK Třebechovice p. O.
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš B
11:30
8. 11. 2020 - 14:00 (12. kolo)
TJ Slavoj Předměřice/TJ Sokol Hořiněves
SK Třebechovice p. O.
14:00
7. 10. 2020 - 17:30 (5. kolo)
Dobruška/Opočno
SK Třebechovice p. O.
3
1
31. 10. 2020 - 14:00 (11. kolo)
SK Třebechovice p. O.
Tělovýchovná jednota Slovan Broumov
14:00
7. 11. 2020 - 14:00 (12. kolo)
FC Nový Hradec Králové
SK Třebechovice p. O.
14:00
11. 10. 2020 - 13:30 (6. kolo - Malšova Lhota)
Tělovýchovná jednota Sokol Malšova Lhota
SK Třebechovice p. O.
3
2
11. 10. 2020 - 14:30 (6. kolo - Malšova Lhota)
SK Třebechovice p. O.
Kostelec/Častolovice
1
2
31. 10. 2020 - 09:00 (9. kolo - Solnice)
Sportovní klub Solnice
SK Třebechovice p. O.
09:00
31. 10. 2020 - 10:00 (9. kolo - Solnice)
Sportovní klub Týniště nad Orlicí
SK Třebechovice p. O.
10:00
10. 10. 2020 - 10:00 (6. kolo - Černíkovice)
SK Třebechovice p. O.
Kostelec/Častolovice
3
28
10. 10. 2020 - 11:00 (6. kolo - Černíkovice)
Solnice/Černíkovice
SK Třebechovice p. O.
23
10
31. 10. 2020 - 12:30 (9. kolo - Rychnov)
Rychnov/Týniště
SK Třebechovice p. O.
12:30
31. 10. 2020 - 13:30 (9. kolo - Rychnov)
SK Třebechovice p. O.
FK Vysoká nad Labem
13:30
10. 10. 2020 - 10:00 (6. kolo - Dohalice)
Dohalice/Cerekvice
SK Třebechovice p. O.
11
1
10. 10. 2020 - 10:45 (6. kolo - Dohalice)
Předměřice/Lokomotiva HK
SK Třebechovice p. O.
9
3
1. 11. 2020 - 10:00 (9. kolo - Třebechovice)
SK Třebechovice p. O.
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš B
10:00
1. 11. 2020 - 10:45 (9. kolo - Třebechovice)
SK Třebechovice p. O.
TJ Sokol Malšovice
10:45
# Tým Z V P Skore Body
1. Jaroměř 9 9 0 27:5 26
2. Týniště nad Orlicí 8 8 1 31:7 24
3. Solnice 9 7 2 33:10 22
4. Sokol Roudnice 8 7 1 28:7 21
5. Trutnov B 9 7 2 19:13 18
6. Nepolisy 9 5 4 23:16 15
7. Lokomotiva Hradec Králové 8 5 3 23:14 14
8. Kunčice 9 4 5 19:21 13
9. Náchod B 9 4 5 15:24 12
10. Česká Skalice 7 3 4 18:15 10
11. Sobotka 8 3 5 16:22 8
12. Nové Město nad Metují 9 2 7 11:24 7
13. Velké Poříčí 9 2 7 11:39 6
14. Lázně Bělohrad 8 1 7 8:19 4
15. Slovan Broumov 7 1 6 4:21 4
16. SK Třebechovice 9 0 9 2:31 0
25. 8. 2020 - 18:12
Dorost
Tréninky:
Úterý 18-19.30 hod.
Středa 18-19.30 hod.
Pátek 18-19.30 hod.
29. 6. 2020 - 20:16
Dorost
První trénink nové sezony dorostu(2002-2005) bude 21.7.2020 od 18 hodin.
3. 6. 2020 - 15:21
Brigáda
13.6.2020 se od 8 hodin koná poslední jarní brigáda na fotbalovém stadionu v Boře.