Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika

0:4( )

( 0:3 )

Statistiky zápasu

Žluté karty:
62. minuta - K. Jánský
65. minuta - V. Karásek

Sestavy

SK Třebechovice

A. Špicar - F. Petera , P. Slezák , D. Petřík , V. Karásek - M. Šedina , D. Horák , L. Myšík , F. Nentvich - K. Jánský , L. Kindl (58 M. Havránek)

Již ve druhé minutě jsme obdrželi branku,když na dlouhý míč naběhl hostující hráč a skóroval.Poté jsme měli několik slibných šancí,ale branka z toho nepadla.To až Kikin předložil míč Márovi,ale pomezní zvedl praporek a hlavní branku neuznal.Stále se hrál vyrovnaný zápas,ale Vrchlabí do poločasu využilo dvě šance a bylo to 0:3.
Do druhé půle si vyměnili posty Lukáš K. s Patrikem a zkoušeli jsme s výsledkem ještě něco udělat. Bohužel po obrovské hrubce jsme inkasovali na konečných 0:4.
Výsledek neodpovídá předvedené hře,kluci hráli proti někdy až zákeřné hře některých hráčů z hor celkem dobře.