Ž.K. Petera

Sestavy

SK Třebechovice
Baxter-Petera,Nentvich,Joška,Škoda-Horák,Ježek,Krištof,Havlíček-Petřík,Boukal.

Pouze jedenáct hráčů nastoupilo v Rychnově proti dobře hrajícímu domácímu mužstvu. Absence mnoha hráčů se ukázala jako velký mínus pro tým, který potřeboval prostřídat a oživit hru. Rychnov měl oproti našemu družstvu více šancí,ale v brance stál výborně chytající Rony. Poločas vyhráli domácí 1:0 a trenér měl o pauze hráčům co říci.

Jenomže při rozehře druhého poločasu hodně nepřesnou přihrávkou náš hráč poslal soupeře do brejku a bylo 2:0. Po centru Fífy snížil Míra,ale po další hrubce nám domácí opět odskočili. Stále ještě bylo dost času na vylepšení nelichotivého skóre a když vyslal Fífa Dana,bylo to 3:2 a kluci se stále snažili o vyrovnání.Jenomže v závěru Rychnov hodně přitvrdil a hodně času jsme hráli o deseti hráčích,když kluci léčili šrámy u střídačky. Bohužel rozhodčí tyto zákroky neocenil ani jako faul! Jako tradičně odjíždíme z Rychnova bez bodů a pokopaní!